Ogłoszenia Parafialne

XI Niedziela Zwykła – Rok „B” – 16.06.2024 r.

 1. Czerwiec to miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie po Mszach św. o godz. 18: 00 a w niedziele o godz. 17:30. 
 2. W sobotę młodzież z naszej parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania z rąk Ks.  Bpa Ordynariusza Marka Solarczyka. Gratulujemy naszej młodzieży, która z otwartym sercem przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania. Niech Duch Święty, prowadzi Was przez całe życie, umacniania Waszą wiarę i zaangażowanie w życie Kościoła. 
 3. W imieniu całej naszej Parafii, pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność wszystkim osobom 
  i firmom, które ofiarowały pomoc rzeczową i finansową, wspierając organizację naszego wczorajszego Festynu Parafialnego dla dzieci. Wasza hojność i zaangażowanie sprawiły, że mogliśmy stworzyć wyjątkowe wydarzenie, które przyniosło radość i uśmiech wielu dzieciom oraz ich rodzinom. Listę osób, instytucji i firm, które nas wsparły opublikujemy na stronie parafialnej. 
 4. W piątek, 21 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci 
  i młodzież, nauczycieli, wychowawców i katechetów na Mszę św. o godz. 8.00, w czasie której będziemy dziękować Bogu za trud całorocznej pracy i prosić o Bożą opiekę na czas wakacji.
 5. Jak w każdy trzeci piątek miesiąca zapraszamy wszystkich na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu. Po Mszy odmówimy różaniec z rozważaniami, który poprowadzi wspólnota Rycerstwa Niepokalanej. Adoracja potrwa do godz. 21:00 i zakończy się Apelem Jasnogórskim.
 6. Za tydzień będziemy obchodzić Dzień Ojca. Naszą modlitwą obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje powołanie w codziennej trosce o swoje rodziny.
 7. Do rozpoczęcia pieszej pielgrzymki do Częstochowy pozostało niewiele dni. Z wielką radością pragniemy Was zaprosić na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się od 7 do 13 sierpnia. Pielgrzymka na Jasną Górę, gdzie znajduje się cudowny obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, to nie tylko tradycja, ale także głęboka duchowa podróż, która pozwala nam zbliżyć się do Boga i Maryi. Zapraszamy już teraz do zaplanowania sobie czasu wolnego, aby spędzić go w najpiękniejszy sposób z Bogiem i z Jego Matką. 
 8. Serdecznie dziękujemy osobom, które zabierają zużyte znicze i kwiaty do swoich śmieci, prosimy o dalszą pomoc w utrzymaniu porządku na cmentarzu.
 9. Dziękujemy za sprzątanie świątyni oraz ofiarę 400 zł. na potrzeby kościoła rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament Bierzmowania. Troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy mieszkańcom ul. Mickiewicza i ul. Słowackiego.
 10. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. Zygmunta Zubińskiego. Zmarłego polecamy modlitwie wszystkich parafian. 
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć numer dwu tygodnika „Gość Niedzielny”.
 12. Naszym Parafianom, miłym Gościom modlącym się z nami w naszej świątyni życzymy błogosławionej, spokojnej niedzieli i udanego nadchodzącego tygodnia. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi. Pod Twoją obronę…
 13. Zapraszamy do odwiedzania oficjalnej strony Facebookowej naszej Parafii pod wezwaniem 
  św. Andrzeja Apostoła w Suchedniowie: www.facebook.com/parafiasuchedniow
Scroll to Top