XXXI Niedziela Zwykła – Rok „A” – 05.11.2023 r.

 1. W sobotę 11 listopada przypada rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze św. będą o godz. 7;00; 10;00 i 18:00. O godz. 10:00 – będzie sprawowana Msza Święta w intencji Ojczyzny. Zachęcamy do udziału przedstawicieli władz, Rzemiosła i innych środowisk. Zapraszamy sztandary. 
 2. Akcja Katolicka zaprasza 11 listopada po Mszy św. o godz. 10:00 na Różaniec za Żołnierzy Niezłomnych i Bohaterów Ziemi Suchedniowskiej walczących w obronie naszej Ojczyzny i o wolność jej po 1945 roku.
 3. W przyszłą niedzielę po mszach zbiórka do puszek na dzieło Pomoc Kościołowi 
  w Potrzebie – Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.
 4. Na wypominki roczne przyjmujemy przez cały rok. Za zmarłych którzy zostali poleceni 
  w wypominkach rocznych będziemy się wspólnie modlić w każdą niedzielę przed sumą. 
 5. Serdeczna prośba skierowana do nas wszystkich, do naszych grup parafialnych 
  i wszystkich chętnych, aby w piątek 10-go listopada przed Świętem Niepodległości przyszli na godz. 10:00 do sprzątania terenu wokół kościoła. Prosimy zabrać ze sobą sprzęt potrzebny do sprzątania. Jeżeli ktoś nie posiada takiego sprzętu do sprzątania to będzie on dostępny na miejscu. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznika „Misyjne Drogi”. Jest to czasopismo skierowane do miłośników wspierających misje św.  modlitwą i darami serca.
 7. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. śp. Joannę Kleszcz , Teresę Kuszewską, Stefana Dulemba oraz Danutę Harabin. W najbliższy poniedziałek o godz.14:00 w naszym kościele parafialnym odbędzie się pogrzeb śp. Krystyny Bilskiej z ul. Pasternik 4. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 8. Dziękujemy za posprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę na potrzeby kościoła 600 zł. mieszkańcom Oś Jasna I (ulice między Jasną a Poziomskiego). Msza w intencji mieszkańców zostanie odprawiona 8 czerwca o 7:00. Troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom Oś Jasna II (ulice między Poziomskiego a Kościuszki).
 9. Dziękujemy ofiarodawcy znanemu Panu Bogu za ofiarę na kościół 550 zł. Bóg zapłać.
 10. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi. 

Pod Twoją obronę…

Scroll to Top