Ogłoszenia dodatkowe 07.10.2018

Ogłoszenia dodatkowe

  1. Zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie 13 października w sobotę, rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 17:30. Następnie o godz. 18:00 Msza Święta z kazaniem i po mszy świętej procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  2. Na Jasnej Górze w dniach z 19 na 20 października ( z piątku na sobotę ) odbędzie się modlitewne czuwanie młodzieży z naszej diecezji radomskiej. Zapraszamy chętną młodzież z naszej parafii do tego wyjazdu. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Łukasza.
  3. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” jest bezpłatny dodatek – płyta DVD z filmem „Sprawa Chrystusa”. To prawdziwa historia człowieka, który nie potrafił uwierzyć, że Jezus naprawdę istniał i zbawił człowieka. Historia dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera, który zmierzył się z największą tajemnicą chrześcijaństwa i własnym rozumem.