poniedziałek, 25 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 31.07.2022 rok

XVIII Niedziela Zwykła – Rok „C” – 31.07.2022 r.

  1. Dziękujemy za troskę o świątynię, kwiaty i ofiarę 100 zł na kościół parafianom z ulicy E Peck ; O  przygotowanie kościoła na liturgię następnej niedzieli prosimy parafian z ulicy Bugaj bloki 4, 8, 10, 12  i 14
  2. W sobotę 6 sierpnia , około godz. 18:00 do naszej parafii przybędą pielgrzymi ze Starachowic zdążający na Jasną Górę i zatrzymują się na nocleg. O godz. 20:30 Apel Jasnogórski. Natomiast w poniedziałek 8 sierpnia około godz. 17:00 do naszej parafii przybędzie pielgrzymka z Podlasia.
  3. Grupa Pielgrzymkowa serdecznie zaprasza na tegoroczną pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 7 do 13 sierpnia. Podobnie jak w zeszłym roku noclegi będą na przygotowanych polach namiotowych. Dodatkowe informacje znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem. Gorąco zachęcamy.
  4. W niedzielę, 7 sierpnia wyrusza piesza pielgrzymka ze Skarżyska – Kamienna na Jasną Górę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 8:00 sprawowaną w Sanktuarium Marki Bożej Ostrobramskiej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Piotra Turzyńskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Ostrej Bramie 7 sierpnia i na Jasnej Górze 13 sierpnia. Zachęcamy do pielgrzymowania duchowego.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek , I Piątek  .  Do chorych udamy się od godz. 9:00. Spowiedź w piątek od godz. 17:30
  6. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”; oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *