Ogłoszenia 30.08.2020 rok

     XXII   Niedziela Zwykła     –  Rok  „A”   – 30.08.2020 r.

  1. We wtorek rozpoczyna się Nowy Rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Jezus powiedział: „… beze Mnie nic nie możecie uczynić” ( J15,5), dlatego chcemy ten rok szkolny rozpocząć od uczestnictwa we Mszy św. która ze względu na pandemie będzie sprawowana w poniedziałek o godz. 16:00. Zachęcamy do udziału w tej Eucharystii dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji szkół  .
  2. Spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania dziś po mszy św. o godz. 8:30.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek do chorych udamy się od godz. 14:00. W I czwartek miesiąca – 03.09.2020r – na Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 modlimy się za powołanych do kapłaństwa i do zakonu, za tych przygotowują się do święceń i ślubów zakonnych, a także w intencji młodzieży o właściwe rozeznanie powołania.
  4. Dziękując z troskę o świątynię, sprzątanie, kwiaty i ofiarę 400 zł na potrzeby kościoła parafianom z ulicy Bugaj bloki 4, 8, 10, 12 i 14 o przygotowanie kościoła na następną niedziele prosimy parafian z bloków przy ulicy Dawidowicza. Msza św. za mieszkańców ulicy Bugaj, wymienione bloki – 10 stycznia 2021 roku o godz. 7:00.
  5. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Henryka Garbalę, + Mirosława Kuszewskiego. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  6. W przyszła niedzielę 6 września po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie z rodzicami klas IV w sprawie przebiegu I Komunii Św. w dniu 20 września.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” .

8. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.