Ogłoszenia 30.06.2019 rok

XIII  Niedziela Zwykła   Rok    „C”   30.06.2019 R.

  1. W związku z wyjazdami na wakacje i urlopy w przyszłą niedzielę pomstach św. będą poświęcone pojazdy. Każdy otrzyma obrazek lub naklejkę św. Krzysztofa z modlitwą kierowcy. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na misje św. Proszę by każdy stał przy swoim pojeździe.
  2. Zapraszamy dziś na ostatnie w tym roku nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją eucharystyczną na godz. 17:30.
  3. W tym tygodniu przypadają I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek po południu od godz. 17:00. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9:00.
  4. Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie KŻR. Serdecznie zapraszamy .
  5. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę 50,- zł na potrzeby kościoła mieszkańcom ulicy Żeromskiego numery nieparzyste troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy mieszkańcom ulicy Żeromskiego numery parzyste. Msza Św. za mieszkańców ulicy Żeromskiego zamówiona w Kaplicy Sióstr  15 września 2019 roku o godz. 17:15.
  6. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Mariana Łakomca. Zmarłego polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć  nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”   i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  8. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.
  9. „Pro misjo” oraz Papieski Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w potrzebie , zwracają się z prośbą o ogłoszenie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – ulotki znajdują się na stoliku przy wejściu do kościoła. Sprzęt można składać do 26 lipca włącznie na placu przy Świetlicy Środowiskowej.