Ogłoszenia 29.08.2021 rok

XXII   Niedziela Zwykła – Rok „B” – 29.08.2021 rok                                 

  1. W środę rozpoczyna się Nowy Rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Jezus powiedział: „ …beze Mnie nic nie możecie uczynić „ (J15,5), dlatego chcemy ten rok szkolny rozpocząć od uczestnictwa we Mszy św. która będzie sprawowana w środę o godz. 8:00 rano. Zachęcamy do udziału w tej Eucharystii dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji.
  2. W tym tygodniu wypada I Czwartek, I Piątek  i  I Sobota Miesiąca. W piątek do chorych udamy się od godz.  … . W I Czwartek miesiąca na Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 modlimy się za powołanych do kapłaństwa i do zakonu, za tych którzy przygotowują  się do świeceń i ślubów zakonnych, a także w intencji młodzieży o właściwe rozeznanie powołania.
  1. Dziękując za troskę o świątynie, sprzątanie, kwiaty i ofiarę 110 zł. na potrzeby kościoła parafianom z ulic: placowa, Józefów, Sportowa i Choroszewskiego; msza św. zostanie odprawiona w intencji tych mieszkańców 12.06.2022 roku o godz. 10:00. . O przygotowanie kościoła na następną niedzielę parafian z ulicy Berezów.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”.
  2. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *