poniedziałek, 25 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 27.08.2023 rok

XXI  Niedziela Zwykła – Rok „A” – 27.08.2023 rok

 1. Decyzją ks. Bpa Ordynariusza do pracy duszpasterskiej w naszej parafii został skierowany ks. Łukasz Madej z Radomia. Witamy ks. Łukasza i życzymy Mu wiele łask Bożych na Niwie Pańskiej. Szczęść Boże.
 2. Nasz Organista Pan Zygmunt Salwa z dniem 30 września złożył rezygnację z funkcji organisty. Dziękujemy Panu Zygmuntowi za trud pracy, za ubogacanie liturgii grą na organach i śpiewem i życzymy Mu wiele łask Bożych, opieki Matki Bożej w życiu osobistym i rodzinnym na dalsze lata życia. Szczęść Boże.
 3. 1 września przypada 76 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. W tym dniu modlimy się w intencji Kombatantów jak i zmarłych  obrońców Ojczyzny.
 1. W tym tygodniu przypada I Piątek i    I Sobota miesiąca  – Msza Św. o godz. 9:30 . Spowiedź w piątek od godz. 17:00.  Do chorych z posługą udamy się od godz. 9:00.

 

 1. W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem szkolnym spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie w sobotę od godz. 9:00
 2. Zapraszamy w najbliższą środę na Mszę Św. o godz. 18:00 ze Św. Szarbelem.
 3. Akcja Katolicka zaprasza do udziału w wycieczce do Sandomierza i Opatowa. Wyjazd 9 września – sobota. Przewodnik, obiad. Koszt 150 zł.  Zapisy u Pani Anny Gałczyńskiej i u ks. Marka.
 4. Dom Kultury „Kuźnica” zaprasza mieszkańców Suchedniowa na projekcję filmu: „Niebo nie może czekać” – w dniach 10 i 11 września.  Film opowiada historię błogosławionego Carla Acutisa .
 5. Dziękujemy parafianom z ulicy Langiewicza za sprzątanie kościoła, kwiaty . Troskę o świątynię przed liturgia następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom z ulicy Stokowiec i Szeroka .
 6. W ostatnim tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Lecha Piaseckiego, + Stanisława Polut, + Tadeusza Szymczyka, + Czesławę Włodarczyk. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian .
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „ Mały Gość Niedzielny”.
 8. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *