Ogłoszenia 26.05.2019 rok

VI  NIEDZIELA WIELKANOCY  26.05.2019 R.

 1. Codziennie o godz. 17:30 nabożeństwo majowe. W piątek przypada święto Nawiedzenia NMP, zakończenie nabożeństwa majowego z procesją dookoła kościoła. Zapraszamy.
 2. W przyszłą niedzielę 2 czerwca uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, W sobotę 1 czerwca przypada Dzień Dziecka. Czerwiec to miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane będą w niedzielę o godz. 17:30, a w dni robocze po mszy św. o godz. 18:00.
 3. W przyszłą niedzielę Dzień Dziękczynienia, po mszach będą zbierane ofiary do puszki na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
 4. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie KŻR z Opiekunem, zmiana tajemnic różańcowych.
 5. W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca.
 6. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę na potrzeby kościoła rodzicom młodzieży bierzmowanej , troskę o Świątynię przed następną niedziela powierzamy mieszkańcom ulicy Warszawska numery nieparzyste, Jodłowa, Kopalniana.
 7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Piotra Miernika, +Lecha Zdyb . Zmarłych  polecamy modlitwie wszystkich parafian
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć  nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”   i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
 9. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.
 10. Zapraszamy Pielgrzymów z rodzinami na nabożeństwo majowe, które odbędzie się 30.05.2019 roku o godz. 18:30 przy kapliczce u Państwa Kuźdubów – ulica Słoneczna
 11. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek 30 maja o godz. 18:30