Ogłoszenia 26.04.2020 r.

          III Niedziela Wielkanocna Rok „A”   – 26.04.2020 r.                

 1. Przyszła niedziela zwana Niedziel Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołanie do służby Bożej w Kościele. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu .
 2. Ze względu na IV Niedzielę Wielkanocy w tym roku uroczystość NMP Królowej Polski przypada w sobotę 2 Maja. W IV Niedzielę o godz. 10:00 będzie sprawowana msza św. w intencji Ojczyzny i Rzemiosła w Suchedniowie. Msze św. jak w niedzielę o godz. 7:00, 8:00,  10:00,  11:30,  i o godz. 18:00.
 3. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 11:30 odbędzie się spotkanie KŻR z opiekunem i zmiana tajemnic różańcowych.
 4. W sobotę 2 maja imieniny obchodzi Pan Zygmunt Salwa nasz Organista. Drogiemu Solenizantowi życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej na dalsze lata życia rodzinnego i osobistego.
 5. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia na mszy św. obowiązuje noszenie maseczek i zachowanie odległości 2 metry. W kościele może być 35 osób. Natomiast na placu kościelnym obowiązują te same zasady tj. 2 metry odległości i maseczki .
 6. W piątek rozpocznie się maj – miesiąc poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. W tym okresie gromadzić się będziemy codziennie w naszej świątyni na nabożeństwie połączonym ze śpiewaniem Litanii ku czci Matki Bożej o godz. 17:30. Na rozpoczęcie tych nabożeństw nie będzie procesji eucharystycznej wokół kościoła. Zadbajmy o odnowienie krzyży i kapliczek przydrożnych o świeże kwiaty.
 7. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17:30.
 8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Romana Mackiewicza, + Jana Klima, + Wandę Styczeń. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć numer tygodnika „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” oraz „Misyjne Drogi”.
 10. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.
 11. Numer telefonu parafialnego – 733 465 5189