Ogłoszenia 26.03.2023 rok

V  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU   – Rok „A”– 26.03.2023 r.

 1. W przyszłą niedzielę po mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na kwiaty do Grobu Pana Jezusa i Ciemnicy.
 2. Zapraszamy parafian i gości do udziału w najbliższy piątek – 31 marca na Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta. Początek o godz. 16:00. Zachęcamy do włączenia się we wspólną modlitwę i niesienie krzyża.
 3. W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca..
 4. W najbliższą sobotę – 1 kwietnia ( I sobota miesiąca ) – zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na wspólną modlitwę na godzinę 9:30 – Msza Święta , na modlitwę Różańcową i Medytację Biblią – wynagradzającą za grzechy raniące Niepokalane Serce Matki Bożej.
 5. Tak jak co roku zapraszamy Rycerzy Kolumba, emerytów i rencistów na sobotę – 1 kwietnia na godz. 8:00 do sprzątania placu wokół kościoła.
 6. Do chorych z posługą przed Wielkanocą udamy się w Wieli Czwartek – 6 kwietnia od godz. 9:00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii do Wielkiej Środy – 5 kwietnia włącznie.
 7. Straż pożarna zwraca się do mieszkańców o nie wypalanie traw. Szczegóły na tablicy ogłoszeń przy kościele.
 8. Drodzy parafianie, zbliża się 50 rocznica pobytu obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii – 3 czerwca ( sobota) – planowane są nasze parafialne Uroczystości. Zapraszamy chętne osoby do włączenia się w przygotowania do tej Uroczystości. Informacje u ks. Marka i ks. Łukasza. Prosimy również o wypożyczenie fotografii z tamtego okresu na wystawę plenerową.
 9. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Jerzega Lesisza, + Teresę Spółczyńską . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”, specjalny numer Gościa Niedzielnego – „Znaki Męki Boga” – cena 14 zł oraz „Mały Gość Niedzielny
 11. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *