Ogłoszenia 25.07.2021 rok

XVII  Niedziela Zwykła – Rok „B” – 25.07.2021 rok                                 

  1. Trwają wakacje – w czasie odpoczynku i wyjazdów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego.
  2. Odpowiadając na apel Przewodniczącego Episkopatu Polski dziś po mszach, zgodnie z zapowiedzią ubiegłej niedzieli będą zbierane ofiary do puszki na poszkodowanych w krajach dotkniętych kataklizmem powadzi.
  3. W dniu 7 sierpnia wyrusza kolejna – piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich, młodych i starszych do wędrowania na Jasną Górę.
  4. Urząd Miasta i Gminy w Suchedniowie informujemy, że dziś w godzinach 8:00 – 13:00 w Miejski- Gminnej Bibliotece Publicznej w Suchedniowie można zaszczepić się bez wcześniejszej rejestracji jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson .
  1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Stanisława Pająka, + Anielę Łakomiec. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  2. Dziękujemy za troskę o świątynię, kwiaty i ofiarę 450 zł. na potrzeby kościoła mieszkańcom z ulicy Bugaj  – bloki  4,  8,  10,  12,  14, o przygotowanie kościoła na liturgię następnej niedzieli prosimy parafian z bloków przy ulicy Dawidowicza..
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „ Mały Gość Niedzielny” .
  4. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *