poniedziałek, 25 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 25.06.2023 rok

XII  Niedziela Zwykła  – Rok „A”  – 25.06.2023 r.

  1. W czwartek – 29 czerwca, Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00 ; 10:00 ; 18:00 . Taca  z tego dnia przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej ( Świętopietrze )
  2. Kończy się miesiąc czerwiec, w piątek na godz. 18:00 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa ( z procesją eucharystyczną )
  3. Rozpoczęliśmy czas wakacyjnego odpoczynku. Podczas urlopów i podróży uczyńmy wszystko, aby nie zaniedbywać niedzielnej Eucharystii.
  4. W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca.
  5. W najbliższą sobotę – 1 lipca, w i sobotę tego miesiąca zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na wspólną modlitwę na godzinę 9:30 – Msza Święta, na modlitwę różańcową i Medytację Biblią – wynagradzającą za grzechy raniące Niepokalane Serce Matki Bożej.
  6. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty – mieszkańcom ulic Bugaj bloki 2A, 34, i 36- Ulica Bugaj domy prywatne i ulica Cmentarna , o przygotowanie kościoła na liturgię następnej niedzieli prosimy parafian z ulic Ogrodowa i Pasternik .
  7. W ostatnim czasie na drogę do wieczności, z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy śp. + Barbarę Garbala, + Pawła Adamczyka,.  Zmarłych  polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć numer dwu tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika  „Mały Gość Niedzielny” .
  9. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *