Ogłoszenia 24.07.2022 rok

XVII Niedziela Zwykła – Rok „C” – 24.07.2022 r.

  1. Dziękujemy za troskę o świątynię, kwiaty i ofiarę 300 zł na kościół parafianom z ulicy Mickiewicza i Słowackiego . Msza św. za mieszkańców tych ulic: – 25.03.2023 r .  O  przygotowanie kościoła na liturgię następnej niedzieli prosimy parafian z ulicy E. Peck ..
  2. W sobotę 6 sierpnia , około godz. 18:00 do naszej parafii przybędą pielgrzymi ze Starachowic zdążający na Jasną Górę i zatrzymują się na nocleg. O godz. 20:30 Apel Jasnogórski. Natomiast w poniedziałek 8 sierpnia około godz. 17:00 do naszej parafii przybędzie pielgrzymka z Podlasia.
  3. Grupa Pielgrzymkowa serdecznie zaprasza na tegoroczną pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 7 do 13 sierpnia. Podobnie jak w zeszłym roku noclegi będą na przygotowanych polach namiotowych. Dodatkowe informacje znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem. Gorąco zachęcamy.
  4. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Halinę Łutczyk . Zmarłą polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  5. Proboszcz, Księża, Parafialny Zespół Caritas i Akcja Katolicka składają serdeczne podziękowanie Parafianom za wsparcie finansowe dla Pana Marka Zięba. Dziękujemy z całego serca za okazałą pomoc wszystkim którzy się do niej przyczynili. Państwa bezinteresowna życzliwość daje nadzieję na skuteczną terapię i jest wielkim wsparciem dla Pana Marka. Dzięki Waszej ofiarności dnia 17 lipca 2022 roku zebraliśmy 9.210,00 złotych. Zebrane pieniądze zostały przekazane rodzinie Pana Marka.
  6. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii w najbliższy piątek 22 lipca po Mszy św. o godz. 18:00 i będzie trwała do Apelu Jasnogórskiego do godz. 21:00
  7. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”; oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  8. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *