Ogłoszenia 24.04 2022 rok

II Niedziela Wielkanocna – Rok „C”   – 24.04.2022 r. 

  1. Dzisiejsza Druga Niedziela Wielkanocna poświęcona jest szczególnie Miłosierdziu Bożemu. [ Rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia] . Prawdę o Bożym Miłosierdziu trzeba współczesnemu światu na nowo odkrywać i ciągle przybliżać. Pamiętajmy, że w trudnych chwilach zawsze z ufnością możemy zwracać się do Boga. Bądźmy apostołami Bożego Miłosierdzia, realizując je w życiu codziennym. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Caritas Diecezji Radomskiej.
  2. 25 kwietnia – poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty. Msza św. w intencji Solenizanta ks. Proboszcza zostanie odprawiona o godz. 18:00 .
  3. Jest nowa Księga Intencji na 2023 rok.
  4. Troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy parafianom z ulicy Powstańców, blok przy ulicy Powstańców i ulica Krótka .
  5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Tadeusza Niemczyka, + Zofię Miernik, + Andrzeja Malczyka. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”.
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *