Ogłoszenia 24.02.2019 r.

VII   Niedziela Zwykła „C” –  24.02. 2019 r.

  1. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17:15. Wyjazd do chorych od godz. 14:00
  2. Z prac przy Parafii. Zostały wycięte drzewa na placu przy cmentarzu. Chętni, którzy chcieli by pozyskać pozostałe po wycince drzew gałęzie, proszenie SA o zgłoszenie się do Pana Leśniczego z Kleszczyn. Pozyskane drewno jest własnością Nadleśnictwa Suchedniów. Natomiast obowiązkiem Parafii jest usuniecie korzeni, karo drzew i niwelacja terenu tj. przygotowanie placu pod nowy cmentarz. Prace zostaną rozpoczęte już w tym tygodniu.
  3. Ośrodek Zdrowia „Promyk” w Suchedniowie zaprasza na bezpłatne badania wzroku w dniu 6 marca w godz. 10:30 do 13:00. Szczegóły na plakatach także na tablicy ogłoszeń.
  4. W tym tygodniu, z naszej wspólnoty, na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. +Krzysztofa Żołędziewskiego, + Bolesława Wątora, +Stanisławę Sufin, +Teresę Dulęba. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć  nowy numer tygodnika „ Gość Niedzielny”  i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  6. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.