niedziela, 1 października, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 24.01.2021 rok

III  NIEDZIELA  ZWYKŁA     – Rok „B” – 24.01.2021 r.

  1. Składamy podziękowanie za ofiary kolędowe na ogrodzenie nowej części cmentarza. Za złożone ofiary i za które będą jeszcze składane – serdeczne Bóg zapłać. Więcej informacji na ten temat zostanie podane w następnych ogłoszeniach .
  2. Dziś niedziela solidarności z Chorwacją , po mszach jest prowadzona zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w tym kraju. Caritas Chorwacji składa podziękowanie za ofiary składane na ten cel.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”  i  miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” .
  4. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Stanisława Galanta, + Ryszarda Mądzika, + Waldemara Kopcia, + Mariana Wikło, + Zygmunta Miernika, + Jerzego Tofil. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  5. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *