Ogłoszenia 23.10.2022 rok

XXX Niedziela Zwykła – Rok „C” – 23.10.2022 r.

 1. Dziś w całym Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na misje .
 2. W przyszłą niedzielę w liturgii kościoła – rocznica poświęcenia miejscowego kościoła. Modlimy się w tym dniu za wszystkich, którzy ten kościół budowali, za dobrodziejów naszej świątyni a także za tych którzy się troszczą o jej wygląd. Niech dobry Bóg będzie dla wszystkich nagrodą.
 3. Przez cały miesiąc przed i po Mszy św. przyjmujemy w zakrystii na wypominki za zmarłych z naszych rodzin; roczne, półroczne, kwartalne – które zapisujemy do zeszytu i jednorazowe które składamy na kartkach. Formularze są wyłożone przy wyjściu z kościoła. O tych których kochaliśmy za życia nie zapomnijmy też po śmierci. Spełnijmy uczynek miłosierdzia wobec naszych bliskich wypraszając im łaskę nieba i okazując w ten sposób wdzięczność za otrzymane od nich dobro. Wypominki roczne – 50 zł. od duszy, półroczne – 30 zł. Wypominki jednorazowe ofiara dobrowolna.
 4. Są do nabycia kalendarze na 2023 rok – cegiełki na fundację ks. bpa Jana Chrapka  – cena – 10,- zł .
 5. 1 listopada nie będzie mszy na cmentarzu. Msze w kościele będą jak w każdą niedzielę tj. o godz. 7:00, 8:30,  10:00,  11:30  i  18:00. Po sumie około godz. 13:00 od bramy cmentarnej będzie procesja z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. Po procesji będą poświęcane nowe pomniki.
 6. Akcja Katolicka naszej parafii zaprasza na różaniec w procesji do figury Matki Bożej Niepokalanej naprzeciwko poczty w najbliższą środę – 26 października na godz. 17:30..
 7. Zmiana czasu – z soboty na niedzielę – „śpimy dłużej”.
 8. Cmentarz jest miejscem wiecznego spoczynku zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół, znajomych – dlatego prosimy wszystkich parafian o troskę, o porządek i dbałość na cmentarzu i przy cmentarzu. Bóg zapłać.
 9. Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica” w Suchedniowie pragnie zaprosić mieszkańców Suchedniowa na projekcję dokumentalnego filmu produkcji Hiszpańskiej pod tytułem „Medjugorje”. Film z napisami trwa 127 minut i wyświetlany będzie w dniach od 23 i 24 października – ( niedziela i poniedziałek ) o godz. 16:00. Cena biletu zgodnie z cennikiem. Więcej informacji na stronie internetowej www.kuznica-suchedniow.com
 10. Dziękujemy za sprzątanie, kwiaty oraz ofiarę 185 zł na potrzeby kościoła mieszkańcom ulic Szarych Szeregów, Staszica, Traugutta, Dworcowa, Źródłowa, Wspólna i Dawidowicza – domy prywatne . Troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy parafianom z ulic: Kościelna, Gajzlera i Niska
 11. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”- Extra Gość Niedzielny o św. Faustynie Kowalskiej – cena 12 zł. oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” . Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 12. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *