Ogłoszenia 23.08.2020 r.

XXI   Niedziela Zwykła     –  Rok  „A”   – 23.08.2020 r.

  1. W środę, 26 sierpnia, obchodzić będziemy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W naszej parafii jest to dzień odpustu. Pamiętajmy, że odpust parafialny jest uroczystością, stąd jest obowiązek uczestniczenia na mszy św. jak w każdą niedzielę. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na uroczystą sumę odpustową o godz. 11:30 , po mszy św. będzie miała miejsce procesja wokół kościoła. Zapraszamy asystę kościelną oraz dzieci do sypania kwiatów. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć we mszy na sumie ma możliwość uczestniczenia we  mszy św. o godz. 7:00 rano lub po południu o godz. 18:00. Tak zaplanujmy zajęcia domowe aby być w tym dniu na mszy.
  2. W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym, spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie w środę na sumie odpustowej i w sobotę 29 sierpnia od godz. 9:00.
  3. W ostatnim tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Leokadię Krogulec,. Zmarłą polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  4. Dziękujemy parafianom z ulicy E. Peck i ofiarę 90 zł. Na potrzeby kościoła. Troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom z ulicy Bugaj bloki 4, 8, 10, 12 i 14.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek 28 sierpnia po Mszy Św. o godz. 18:00 do godz. 21:00
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” .
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.