niedziela, 1 października, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 22.09.2019 rok

XXV    Niedziela Zwykła   Rok    „C”   22.09.2019 R.

  1. W dniu 6 października organizowana jest pielgrzymka autokarowa z naszej parafii na Jasną Górę. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Zapisy w zakrystii do dnia 2 października. Koszt 40 zł.
  2. Zapraszamy także na pielgrzymkę Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej do Matki Bożej Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole w pierwszą sobotę października 2019 roku. Naszemu spotkaniu będzie przewodniczył Pasterz naszej Diecezji Radomskiej – Ks. Bp. Henryk Tomasik. W tym roku mija 45 lat od koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej w Wysokim Kole Sł. B. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Koszt przejazdu to 40 zł. Przejazd będzie busem 20 osobowym. Zapisy są w zakrystii. Prosimy o ewentualne decydowanie się i zapisy do 25 września. .
  3. Szczegóły ogłoszenia Państwowego Inspektora Sanitarnego w Skarżysku dotyczącego profilaktyki raka piersi są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
  4. Dziękując za sprzątanie kościoła, kwiaty oraz ofiarę 200 zł. Na potrzeby kościoła mieszkańcom z ulicy Leśna, przed następną niedzielą powierzamy troskę o świątynię parafianom z ulic: Placowa, Józefów, Sportowa i Choroszewskiego.

5.  W ostatnim tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Eugeniusza Kowalika.  Zmarłego polecamy modlitwie wszystkich parafian.

6.  W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” i „Misyjne Drogi”

7.  Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.