Ogłoszenia 22.08.2021 rok

XXI  Niedziela Zwykła – Rok „B” – 22.08.2021 rok

  1. W czwartek, 26 sierpnia – obchodzić będziemy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W naszej parafii jest to dzień odpustu. Pamiętajmy, że odpust parafialny jest uroczystością, stąd jest obowiązek uczestniczenia na mszy św. jak w każdą niedzielę. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na uroczystą sumę odpustową o godz. 11:30 – po mszy św. będzie miała miejsce procesja wokół kościoła. Zapraszamy asystę kościelną oraz dzieci do sypania kwiatów. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć we mszy na sumie ma możliwość uczestniczenia we mszy św. o godz. 7:00 rano lub po południu o godz. 18:00. Tak zaplanujmy zajęcia domowe, aby być w tym dniu na mszy.
  2. W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym, spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie w czwartek na sumie odpustowej i w sobotę 28 sierpnia od godz. 9:00.
  3. Zużyte urządzenia elektryczne można składać do wtorku 24 sierpnia do godz. 10:00 przy Świetlicy Środowiskowej. Po tym terminie prosimy o nie składanie tych urządzeń.
  1. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Iwonę Janicką, + Kornelię Romaniuk . Zmarłe  polecamy modlitwie wszystkich parafian.

 

  1. Dziękujemy parafianom z ulicy Leśna za ofiarę 150 zł. na potrzeby Kościoła. Troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom z ulic: Placowa, Józefów, Sportowa i Choroszewskiego.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”.
  3. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *