niedziela, 1 października, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 21.08.2022 rok

XXI Niedziela Zwykła – Rok „C” – 21.08.2022 r.

  1. W piątek, 26 sierpnia, obchodzić będziemy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W naszej parafii jest to dzień odpustu. Pamiętajmy, że odpust parafialny jest uroczystością, stąd jest obowiązek uczestniczenia na mszy św. jak w każdą niedzielę. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na uroczystą sumę odpustową o godz. 11:30, po mszy św. będzie miała miejsce procesja wokół kościoła. Zapraszamy asystę kościelną oraz dzieci do sypania kwiatów. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć we mszy na sumie ma możliwość uczestniczenia we mszy św. o godz. 7:00 rano, lub po południu o godz. 18:00. W dzień odpustu nie ma postu. Tak zaplanujmy zajęcia domowe aby być w tym dniu na mszy,
  2. Msza św. w intencji mieszkańców bloki przy ulicy Dawidowicza zostanie odprawiona 10.09.2023 roku o godz. 7:00
  3. Dziękujemy parafianom z ulic Langiewicza, Słonecznej, Jarzębinowej, Przechodniej i Granicznej za posprzątanie kościoła i ofiarę 800 zł na potrzeby kościoła. Msza św. w ich intencji i zmarłych z tych rodzin zostanie odprawiona 15.05.2023 roku o godz. 7:00 . Troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom z ulic Stokowiec i Szeroka.
  4. W trym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Dionizego Łakomca, + Jolantę Włodarczyk, +Władysława Gil, + Jana Rek, +Wiesława Miernika, +Ryszarda Adamczyka, +Zdzisława Miernika, + Stanisława Odzimka . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian
  5. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”; oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  6. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego                       błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *