niedziela, 1 października, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 21.06.2020 rok

XII   Niedziela Zwykła     –  Rok  „A”   – 21.06.2020 r.                                            

  1. W związku z wyjazdami na wakacje i urlopy dziś po mszach św. będą poświęcane pojazdy. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na misje św. Prosimy, by przy pojeździe stał jego właściciel.  .
  2. Czerwiec to miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie po mszy św. o godz. 18:00 a w niedziel o godz. 17:30.
  3. We wtorek Dzień Ojca. Modlitwami obejmujemy wszystkich ojców, by godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

4 .   W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Z racji uroczystości postu niema . W tym dniu imieniny obchodzić będzie nasz kościelny Pan Jan  Kania. Dziękując za ofiarną pracę, zaangażowanie i oddanie dla dobra naszej wspólnoty parafialnej pragniemy życzyć czcigodnemu Solenizantowi wszelkich łask i Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień życia.

5. W czwartek uroczyste zakończenie roku szkolnego, o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci, młodzieży, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców.

  1. Zachęcamy, aby wakacyjny odpoczynek rozpocząć z czystym sercem. W tym tygodniu istnieje możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania. Spowiedź dla dzieci, młodzieży i dorosłych w czwartek od godz. 15:30 .
  2. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty i ofiarę na potrzeby kościoła parafianom z ulicy Powstańców, blok przy ulicy Powstańców i ulica Krótka – troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy mieszkańcom bloków nr 2, 3, 4, 5 i 7  na Os. Piłsudskiego oraz mieszkańcy ulic Fabrycznej i Spokojnej.
  3. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Andrzeja Kaweckiego, + Elżbietę Kowalską. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” .
  5. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.