sobota, 30 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 20.12.2020 rok

IV   Niedziela Adwentu  –  Rok  „B” – 20.12.2020 r.                                            

  1. Do chorych udamy się w środę 23 grudnia od godz. 9:00. Zapisy w zakrystii do wtorku włącznie.
  2. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Jest ona wyjątkową okazją do pojednania w naszych rodzinach, domach, sąsiedztwie. Jest to także czas szczególnej pamięci o ludziach biednych i samotnych. Dodatkowe miejsce przy wigilijnym stole niekoniecznie musi być puste … . Pamiętajmy również o tych, którzy odeszli do wieczności. Niech ten wyjątkowo rodzinny dzień pozostanie także na wskroś chrześcijański poprzez wzajemną życzliwość, dobroć, a także lekturę Pisma Świętego, wspólny śpiew kolęd i pastorałek . Z racji Wigilii nie będzie Mszy św. o godz. 18:00, o północy będzie sprawowana Pasterka – za Parafian.
  3. W Święta Bożego Narodzenia porządek Mszy św. jak w każdą niedziele.
  4. W drugim dniu Bożego Narodzenia przypada święto Św. Szczepana, po mszach będą zbierane ofiary do puszki na potrzeby KUL.
  5. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
  6. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne. Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.
  7. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy  śp. + Reginę Miernik , + Barbarę   Stuczeń  . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian .
  8. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne . Ofiary złożone za opłatki będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” i „Misyjne Drogi”.

10. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *