Ogłoszenia 20.09.2020 r.

XXV   Niedziela Zwykła     –  Rok  „A”   – 20.09.2020 r.                                            

  1. Dziś po mszach w. o godz. 13:00 dzieci klas III – II tura przystąpią do I Komunii Świętej.
  2. W czwartek o godz. 15:00 młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu Bierzmowania. Sakramentu udzieli ks. bp Ordynariusz Henryk Tomasik. Taca z mszy św. będzie przeznaczona na misje. Spowiedź dla młodzieży, świadków i rodziny będzie w środę od godz. 17:00 .
  3. W dniu 4 października organizowana jest pielgrzymka autokarowa z naszej parafii na Jasną Gór. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Zapisy w zakrystii. Koszt 50 zł.
  4. Dziękując za sprzątanie, kwiaty i ofiarę na potrzeby kościoła rodzicom dzieci I komunijnych; przed następną niedzielą powierzamy troskę o świątynię parafianom z ulicy Stokowiec i ulica Szeroka.
  5. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Jacka Odzimka, + Andrzeja Krzemińskiego, + Alfredę Miernik, + Danutę Goszczyńską, + Bogusława Miernika.    Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” i „Misyjne Drogi” .
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.