Ogłoszenia 20.06.2021 rok

XII  Niedziela Zwykła – Rok „B” – 20.06.2021 rok

  1. W związku z wyjazdami na wakacje i urlopy dziś po mszach świętych są poświęcane pojazdy. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na misje święte.  Proszę by każdy  kierowca stał przy swoim pojeździe.
  2. Czerwiec to miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie po mszy św. o godz. 18:00 , a w niedzielę o godz. 17:30.
  3. W środę Dzień Ojca. Modlitwami obejmiemy wszystkich ojców, by godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
  4. W czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W tym dniu imieniny obchodzić będzie nasz Kościelny Pan Jan Kania. Dziwując za ofiarną pracę, zaangażowanie i oddanie dla dobra   naszej wspólnoty parafialnej pragniemy życzyć czcigodnemu Solenizantowi wszelkich łask i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień życia .
  5. W czwartek uroczyste zakończenie roku szkolnego. O godz. 16:00 Msza św. dla dzieci, młodzieży, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców.
  6. Zachęcamy, aby wakacyjny odpoczynek rozpocząć z czystym sercem. W tym tygodniu istnieje możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania. Spowiedź dla dzieci i młodzieży i dorosłych w czwartek od godz. 15:00.
  7. Dziękując  za sprzątanie świątyni, kwiaty i ofiarę 200 zł. na potrzeby kościoła  parafianom z ulicy Kielecka i Topolowa  – troskę o świątynię przed następną niedziela powierzamy rodzicom dzieci I Komunijnych .

Msza św. w intencji parafian z ulicy Kieleckiej i Topolowej zostanie odprawiona w Kaplicy przy ulicy  Kieleckiej dnia  7.07.2021 roku o godz. 17:15

  1. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Leonę Miernik .  Zmarłą  polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „ Mały Gość Niedzielny”.
  3. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *