Ogłoszenia 19.09.2021 rok

XXV   Niedziela Zwykła – Rok „B” – 19.09.2021 rok

  1. Zgodnie z zapowiedzią w przyszłą niedzielę pomstach będą zbierane ofiary do puszki na potrzeby Caritas
  2. Ochotnicza Straż Pożarna w Suchedniowie w sobotę 25 września 2021 roku organizuje Tymczasowy Punkt Szczepień. Szczepienia będą wykonywane w Urzędzie Miasta i Gminy w Suchedniowie w godz. 10.00 do 14.00 jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. Wcześniejsza rejestracja nie jest konieczna . Osoby zaszczepione otrzymują Europejski Certyfikat, a pierwsze 50 osób otrzymują pakiety gadżetów promocyjnych.
  3. W przyszłą niedzielę będzie liczenie wiernych , obecnych na mszy i przystępujących do Komunii Świętej.
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej we wtorek 21 września po mszy św. o godz. 18:00.
  5. Dziękujemy Rycerzom Kolumba za zorganizowanie wystawy poświęconej Bł. Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu .
  6. Dziękując za troskę o świątynie, sprzątanie, kwiaty i ofiarę 400 zł. na potrzeby kościoła mieszkańcom ulic: Kościuszki i Poziomskiego. Troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy parafianom z ulic: oś. Jasna I , ulice między Jasną a Poziomskiego .
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” i „Misyjne Drogi”.
  8. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *