Ogłoszenia 19.06.2022 rok

Ogłoszenia – 19.06.2022 r. – Niedziela Zwykła – Rok „C”

 1. W związku z wyjazdami na wakacje i urlopy w przyszła niedzielę po mszach św. będą poświęcane pojazdy. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na misje św. Proszę by właściciel auta stał przy swoim pojeździe.
 2. Czerwiec to miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie po mszy św. o godz. 18:00 a w niedziele o godz. 17:30.
 3. W czwartek Dzień Ojca. Modlitwami obejmiemy wszystkich ojców, by godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny..
 4. W czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W tym dniu imieniny obchodzi nasz Kościelny Pan Jan Kania. Dziękując za ofiarną pracę, zaangażowanie i oddanie dla dobra naszej wspólnoty parafialnej pragniemy życzyć czcigodnemu Solenizantowi wszelkich łask i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień życia..
 5. W piątek 26.06.2022 roku przypada Uroczystość Serca Pana Jezusa. Z racji na uroczystość nie ma postu.
 6. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego, o godz. 8:00 Msza św. dla dzieci, młodzieży, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców.
 7. Zachęcamy, aby wakacyjny odpoczynek rozpocząć z czystym sercem. W tym tygodniu istnieje możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania. Spowiedź dla dzieci, młodzieży i dorosłych w czwartek od godz. 15:30.
 8. Składamy serdeczne podziękowanie organizatorom uroczystości 50 rocznicy uwolnienia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej i 50 rocznicy pobytu ks. inf. w naszej Parafii – ks. Wojciechowi, ks. Łukaszowi, Panu katechecie Szymonowi Lech, Dyrektorowi SP nr 1 Zbigniewowi Wojnarskiemu, Rycerzom Kolumba, Chórowi „Sonatina” i wszystkim Parafianom.
 9. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność tym parafianom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie procesji Bożego Ciała. Dziękujemy za troskę o ołtarze, dekorację trasy procesji, kwiaty, liturgię, śpiewy i liczny udział w procesji. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.
 10. Rodzina chorego 5 letniego Jakuba składa podziękowanie za dar serca wszystkim ofiarodawcom. Rodzina zebrała 5.014 zł.
 11. Ośrodek Zdrowia Promyk w Suchedniowie zaprasza na bezpłatne komputerowe badanie wzroku w dniu 28.06.2022 roku w godz. 10 – 18. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 12. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty ofiarę 100 zł na potrzeby kościoła parafianom z ulicy Bugaj blok 2A, 34  i  36 , ulica Bugaj domy prywatne i ulica Cmentarna –  msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 12 lutego 2023 roku o godz. 7:00. Troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy mieszkańcom ulicy Ogrodowa i Pasternik
 13. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”; specjalny numer Gościa Niedzielnego o cudzie Eucharystii w cenie 12 zł oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny””
 14. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego                       błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *