Ogłoszenia 18.12.2022 rok

IV  NIEDZIELA  ADWENTU – Rok „A” – 18.12.2022 r.

 1. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9:00. Zapisy w zakrystii do czwartku włącznie.
 2. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Jest ona wyjątkową okazją do pojednania naszych rodzinach, domach, sąsiedztwie. Jest to także czas szczególnej pamięci o ludziach  biednych i samotnych. Dodatkowe miejsce przy wigilijnym stole niekoniecznie musi pozostać puste. Pamiętajmy również o tych którzy odeszli do wieczności. Niech ten wyjątkowo rodzinny dzień pozostanie także na wskroś chrześcijański poprzez wzajemną życzliwość, dobroć a także lekturę Pisma Świętego, wspólny śpiew kolęd i pastorałek. Z racji Wigilii nie będzie Mszy św. o godz. 18:00, o północy będzie sprawowana Pasterka – za Parafian
 3. W Święto Bożego Narodzenia porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
 1. W drugim dniu Bożego Narodzenia przypada święto Świętego Szczepana pierwszego Męczennika, po mszach będą zbierane ofiary do puszki na potrzeby KUL
 1. Są do nabycia świece wigilijne w cenie 10 zł.
 2. W zakrystii i przedsionku kościoła można nabyć opłatki. Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.
 3. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Sabinę Pałgan, + Zofię Nieczajew . Zmarłe polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” – cena 8 zł  i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” – cena  7 zł .
 5. Wizyta duszpasterska jak w ubiegłym roku. Zapraszamy wszystkich Parafian na msze św. sprawowaną w intencji mieszkańców z poszczególnych ulic wyznaczonych na ten dzień, z poświeceniem i modlitwą kolędową.
 6. 27 grudnia 2022 roku o godz. 18:00 – ulice Warszawska, Jodłowa, Kopalniana
 7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *