Ogłoszenia 18.09.2022 rok

XXV Niedziela Zwykła – Rok „C” – 18.09.2022 r.

 1. Pan kościelny Jan Kania poprosił o zwolnienie Go z dniem 30 września z funkcji kościelnego i grabarza. W związku z podjętą decyzją przez niego zwalnia się ten etat. Chętnych na stanowisko kościelnego czy kościelnej prosimy o zgłaszanie się do ks. proboszcza.
 2. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii w najbliższy piątek po Mszy o godz. 18:00 i będzie trwała do Apelu Jasnogórskiego do godz. 21:00
 3. Rycerze Kolumba Rady 15299 w Suchedniowie serdecznie zapraszają w dniu 24 września br. na: MODLITEWNE OBLĘŻENIE JASNEJ GÓRY – Szczegóły na plakatach w gablocie przed kościołem lub w Internecie  „ Modlitewne Oblężenie Jasnej Góry 2022”
 4. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na Odpust Matki Bożej Różańcowej 2 października pierwsza niedziela miesiąca. Zapisy w zakrystii. Koszt pielgrzymki – 60 zł. Prosimy aby do najbliższej niedzieli uzupełnić wszystkie dane i wpłaty.
 5. Akcja Katolicka i ks. Marek zapraszają Drogich Parafian na rodzinny piknik : Rodzinne Grzybobranie z Akcją Katolicką w sobotę 24 września o godz. 9:00 na ulicy Stokowiec, na drodze do „Oczu Ziemi”, koło Leśniczówki. Czekają nagrody i pyszne jedzenie. ZAPRASZAMY.
 6. Parafia otrzymała nowy profil na Facebook: Św. Andrzej Suchedniów. Zachęcamy do korzystania z tego profilu.
 7. Zapraszamy serdecznie chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i zagrać w Mistrzostwach Halowych w piłkę nożną. Kontakt z ks. Markiem i informacje na Mesendżer :  Ministranci Suchedniów.
 8. Spotkanie Akcji Katolickiej jutro – poniedziałek – godz. 18:30.
 9. Dziękujemy za sprzątanie, kwiaty oraz ofiarę 460 zł na potrzeby kościoła mieszkańcom z ulicy Berezów. Msza św. zostanie odprawiona w intencji tych mieszkańców 23.04.2023 roku o godz.18:00.  Troskę o świątynię przed następną niedzielę powierzamy parafianom z ulicy Bodzentyńska, Jasna i Nowa .
 10. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Jacka Borowskiego, + Marię Włodarczyk . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian
 11. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”- polecany z ciekawymi artykułami oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”  i „Misyjne Drogi”
 12. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *