Ogłoszenia 18.08.2019 rok

XX  Niedziela Zwykła   Rok    „C”   18.08.2019 R.

  1. Trwają wakacje – w czasie odpoczynku i wyjazdów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego
  2. Na tacę remontowo-budowlana zostało zebrane 4288 zł. Bóg zapłać .
  3. 6 sierpnia tj. w przyszły poniedziałek odpust w naszej parafii, NMP Częstochowskiej. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na uroczystą sumę odpustowa o godz. 11:30 .
  4. W dniu 13 sierpnia na Jasną Górę dotarła wraz z Ks. Łukaszem grupa pielgrzymów z naszej parafii. Cieszymy się, że w tegorocznej pielgrzymce uczestniczyło ponad 60 pątników plus te osoby, które dojechały do Częstochowy autokarem lub własnym pojazdem i dołączyli do naszych pielgrzymów. Bardzo dziękujemy za modlitwy w intencji naszej parafialnej wspólnoty . Naszą wdzięcznością obejmujemy duchowych pielgrzymów, wspierających naszą grupę pielgrzymkową modlitwą i ofiarami. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Markowi Tumulec za nieodpłatne użyczenie samochodu na bagaże dla pielgrzymów. Sponsorom za sfinansowanie zakupu koszulek dla pielgrzymów Pani Marii Zuba i Panu Burmistrzowi Cezaremu Błach. Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom składamy wielkie „Bóg zapłać”. Już dziś zachęcamy wszystkich parafian do wybierania się za rok na szlak pielgrzymi.
  5. Dziękujemy parafianom bloków przy ulicy Dawidowicza za posprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę 340 zł na potrzeby kościoła. Msza w ich intencji zostanie odprawiona 26 lutego 2020 roku o godz. 10:00. Troskę o świątynie przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom ulicy Langiewicza – od początku do ulicy Słoneczna oraz ulica Słoneczna i Jarzębinowa.
  6. W ostatnim tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Grzegorza Garbala, Zmarłego polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  7. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznik „Mały Gość Niedzielny”
  8. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.