poniedziałek, 25 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 18.06.2023 rok

XI  Niedziela Zwykła  – Rok „A”  – 18.06.2023 r

 1. W związku z wyjazdami na wakacje i urlopy dziś po mszach św. będą poświęcane pojazdy. Każdy otrzyma obrazek św. Krzysztofa z modlitwą kierowcy. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na misje św. Prosimy , by przy pojeździe stał jego właściciel.
 2. Czerwiec to miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie po mszach św. o godz. 18:00 a w  niedziele i uroczystości o godz. 17:30.
 3. W sobotę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Swoje imieniny obchodzić będzie nasz kościelny Pan Jan Kania. Dziękując za ofiarną pracę, zaangażowanie i oddanie dla dobra naszej wspólnoty parafialnej pragniemy życzyć czcigodnemu Solenizantowi wszelkich łask i Bożego błogosławieństwo na każdy dzień życia.
 4. W piątek uroczyste zakończenie rojku szkolnego. O godz. 8:00 Msza św. dla dzieci, młodzieży, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców.
 5. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w najbliższy piątek 23 czerwca po Mszy Św. o godz. 18:00 .
 6. Wyjazd na pielgrzymkę do Lichenia i Torunia w najbliższą sobotę – 24 czerwca o godz. 6:00 spod kościoła.
 7. Zapraszamy parafian we wtorek – 20 czerwca na Mszę Św. z relikwiami Św. Charbela. Informacja na plakatach i stronie parafialnej.
 8. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty – mieszkańcom ulic Warszawska, Jodłowa, Kopalniana, Harcerska, Młynarska i Partyzantów . Troskę o świątynię przed następną niedzielą  powierzamy mieszkańcom ulic Bugaj bloki 2A, 34, i 36. Ulica Bugaj domy prywatne i ulica Cmentarna .
 9. W ostatnim czasie na drogę do wieczności, z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy śp. + Mariannę Wilkosz,.  Zmarłą  polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć numer dwu tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika  „Mały Gość Niedzielny” .
 11. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *