poniedziałek, 25 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 17.05.2020 r.

VI    Niedziela Wielkanocna Rok „A”   – 17.05.2020 r.                 

  1. W przyszłą niedziele w liturgii obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od poniedziałku może uczestniczyć więcej wiernych ( 1 osoba na 10m2). Staramy się zachowywać odległości 2 m i zakładamy maseczki .
  2. Codziennie o godz. 17:30 – nabożeństwo majowe.
  3. W ramach obchodów 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Pierwszy program telewizji Polskiej oraz polskie Radio wyemitują w poniedziałek 18 maja br. O godzinie 18:00 – widowisko muzyczne Santo subito – Prorok naszych czasów, podczas którego zaprezentowane zostaną utwory ważne dla polskiej kultury, przybliżające sylwetkę i nauczanie Papieża Polaka.
  4. Jutro w naszym kościele o godz. 18:00 zostanie odprawiona msza z racji 100 – lecie urodzin św. Jana Pawła II – od Rycerzy Kolumba
  5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Mieczysława Żołądek, +Kazimierę Sztando, + Gabrielę Woś, + Piotra Świerczewskiego, + Elżbietę Ołownia i + Kazimierza Wójcickiego. Dusze zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafia
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć numer tygodnika „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego                      błogosławieństwa  i  opieki Maryi.
  8. Numer telefonu parafialnego – 733 465 518