Ogłoszenia 15.12.2019 rok.

III    Niedziela Adwentu   Rok    „A”   15.12.2019 R.               

  1. Rozpoczęliśmy Rekolekcje adwentowe. Rekolekcjonistę misjonarza O. prof. Przełożonego i proboszcza parafii na Borze w Skarżysku – Marcina Klamkę, Redemptorystę i owoce przygotowań do Świat Bożego Narodzenia polecamy modlitwie wszystkich parafian. Spowiedź rekolekcyjna w środę w godz. 9 – 12:00 i 16:00 – 18:00 , z przerwą na śniadanie od godz. 10:00 do 10:30. Kilkunastu kapłanów będzie służyło posługą w konfesjonale, nie odkładajmy zatem spowiedzi na ostatnie dni. Szczegółowy plan rekolekcji w gablocie przed kościołem. Ofiary z dnia spowiedzi przeznaczone są dla O. Misjonarza jako wynagrodzenie za trud głoszenia rekolekcji. Komunia Święta w czasie spowiedzi udzielana będzie tylko podczas mszy św.
  2. Na tacę remontowo – budowlaną zostało złożone 3901 zł.. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Bardzo prosimy o zgłaszanie w zakrystii chorych, do których udamy się z posługą duszpasterską w dniu 23 grudnia tj. w poniedziałek od godz. 9:00
  4. Przez cały Adwent Roraty w dni powszednie o godz. 6:30.
  5. W zakrystii są Wigilijne Świece „Caritas” – Składając ofiary za świece możemy pomóc dzieciom z najuboższych rodzin. Natomiast przy wyjściu z kościoła można nabyć opłatki wigilijne. Ofiary składane za opłatki SA przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.
  6. S do nabycia kalendarze na 2020 rok w cenie 4 zł.
  7. W ostatnim tygodniu na drogą do wieczności z naszej wspólnoty odprowadziliśmy śp. + Andrzeja Szcześniaka, + Zbigniewa Pająka, + Magdalenę Malczyk, +Celinę Rudzyńską. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” .
  9. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi. Naszą modlitwą obejmujemy także O. Rekolekcjonistę i Parafian.