Ogłoszenia 15.11.2020 rok

XXXIII   Niedziela Zwykła     –  Rok  „A”   – 15.11.2020 r.

  1. W przyszłą niedzielę po mszach będą zbierane ofiary do puszki na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.
  2. W przyszłą niedziele Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela przed Adwentem. Jest to także patronalne Akcji Katolickiej – 22 rocznica jej założenia.
  3. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy  śp. + Marię Wikło , + Tadeusza Dulębę. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian .
  4. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty i ofiarę 100 zł. na potrzeby kościoła mieszkańcom Osiedla Jasna II, ulice miedzy Poziomskiego a Kościuszki: – Msza św. w intencji tych mieszkańców zostanie odprawiona 10.01.2021 roku o godz. 16:00 – w kaplicy sióstr – o błogosławieństwo Boże w rodzinach : troskę o świątynię przed liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom ulic : Szarych Szeregów, Staszica, Traugutta, Dworcowa, Źródłowa, Wspólna i Dawidowicza domy prywatne.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”- w dzisiejszym numerze jest zamieszczony artykuł z ceremonii pogrzebowej śp. ks. Jarosława Grabki zatytułowany „Bo góry mogą ustąpić” – i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” .
  6. W niedziele 22 listopad o godz. 17:30 – Zaduszki niezłomnych prowadzone przez członków Akcji Katolickiej.
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *