Ogłoszenia 15.05.2022 rok

V Niedziela Wielkanocna – Rok „C”   – 15.05.2022 r.

  1. Dziś na Mszy św. p godz. 13:00 dzieci klas IV przeżywać będą Rocznicę I Komunii Świętej.
  2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 18:00 będzie pokutna procesja różańcowa.
  3. Próba liturgiczna dla kandydatów do sakramentu bierzmowania będzie w tym tygodniu – 19 maja w czwartek o godz. 16:00. Obecność obowiązkowa. .
  4. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii w najbliższy piątek 20 maja po Mszy św. o godz. 18:00 i będzie trwała do Apelu Jasnogórskiego do godz. 21:00.
  5. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę na potrzeby kościoła rodzicom dzieci przeżywających rocznicę I Komunii . Troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy mieszkańcom osiedla Piłsudskiego bloki nr 2, 3, 4, 5 i 7.
  6. W ostatnim czasie na drogę do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej, odprowadziliśmy : śp. + Ewę Rek, + Jana Sołtysika. Duszę zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian .
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Misyjne Drogi”.
  8. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego                       błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *