Ogłoszenia 15.01.2023 rok

II  NIEDZIELA ZWYKŁA  – Rok „A”– 15.01.2023 r.

  1. Trwa Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan – 18 – 25 stycznia.
  2. Dobiega końca w naszej wspólnocie wizyta duszpasterska. Przez prawie miesiąc były odprawiane msze za parafian, modląc się o wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwo w rodzinach. Pragniemy podziękować za składane ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać. Ofiary nadal można składać w zakrystii. Suma złożonych ofiar zostanie podana w kolejną niedzielę.
  3. 19 styczna przypada dzień Imienin bp Seniora Henryka Tomasika. Pamiętajmy w modlitwach o czcigodnym Solenizancie.
  4. W przyszłą niedzielę po mszach będą zbierane ofiary do puszki na diecezjalne Środki Społecznego Przekazu.
  5. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Bogusława Materka, + Franciszka Reka, + Annę Łakomiec, + Mariana Glijera, + Teresę Kwaśniewską, + Irenę Marzec . Dusze zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy podwójny numer tygodnika „Gość Niedzielny”
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *