sobota, 30 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 14.08.2022 rok

XX Niedziela Zwykła – Rok „C” – 14.08.2022 r.

  1. Dziś po mszach są zbierane ofiary do puszki na KUL
  2. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Święcimy wiązanki ziół i kwiatów. Msze św. jak w niedzielę. Jest obowiązek uczestniczenia we mszy św..
  3. Dziękujemy za troskę o świątynię, kwiaty i ofiarę 350 zł na potrzeby kościoła mieszkańcom bloków przy ulicy Dawidowicza. Troskę o świątynię przed  liturgią następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom z ulic: Langiewicza, Słonecznej, Jarzębinowej, Przechodniej i Granicznej
  4. Rycerze Kolumba zapraszają na Patriotyczne Śpiewanie pod hasłem „Pokój darem najcenniejszym” które odbędzie się 15 sierpnia – poniedziałek – na dziedzińcu Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej w Suchedniowie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Suchedniowa i okolic.
  5. Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Krzysztof Adamiec i Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów Pan Cezary Błach zapraszają mieszkańców praz poczty sztandarowe na Mszę Świętą w intencji mieszkańców z okazji 60 – lecia uzyskania przez Suchedniów praw miejskich. Msza Święta odprawiona zostanie w dniu 21 sierpnia 2022 roku o godz. 11:30
  6. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii w najbliższy piątek 19 sierpnia po Mszy św. o godz. 18:00 i będzie trwała do Apelu Jasnogórskiego do godz. 21:00
  7. W trym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Mariana Arent, + Andrzeja Nowaka, Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian
  8. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”; oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  9. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego                       Błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *