niedziela, 1 października, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 14.07.2019 rok

XV  Niedziela Zwykła   Rok    „C”   14.07.2019 R.

  1. Rozpoczęliśmy czas wakacyjnego odpoczynku. Podczas urlopów i podróży uczyńmy wszystko, aby nie zaniedbywać niedzielnej Eucharystii.
  2. Dziś taca remontowo-budowlana. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  4. W czwartek w liturgii wspominamy św. Benedykta, opata, patrona Europy .
  5. W dniu 6 sierpnia wyruszy kolejna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich, młodych i starszych, rodziny z dziećmi do pielgrzymowania na Jasną Górę. Zachęcamy, aby planując urlop wziąć pod uwagę i taką formę pobożności. Zapisy w zakrystii. Jeśli ktoś by miał możliwość aby by kierowcą samochodu bagażowego na pielgrzymce ( wystarczy prawo jazdy kategorii B ) to prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie Panu Stanisławowi Fronczakowi za bezinteresowne wyremontowanie turbiny pneumatycznej organów. Bóg zapłać.
  7. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Alinę Arent, +Tadeusza Toboła, +Łukasza Samson. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  8. Dziękujemy za troskę o świątynię, kwiaty i ofiarę 150 zł na kościół parafianom z ul. Kielecka i Topolowa, o przygotowanie kościoła na liturgię następnej niedzieli prosimy parafian z ulicy Zagórska.
  9. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  10. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.