Ogłoszenia 14.05.2023

VI  Niedziela Wielkanocna – Rok „A”  – 14.05.2023 r.

  1. W przyszłą niedzielę w liturgii obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego .
  2. Codziennie o godz. 17:30 – nabożeństwo majowe.
  3. Dziś na mszy św. o godz. 13:00 dzieci klas III przystąpią po raz pierwszy do Komunii Świętej. Przez cały „Biały Tydzień” dzieci spotykają się na Mszy św. o godz. 18:00 .
  4. W przyszłą niedziele na mszy św. o godz. 13:00 dzieci klas IV będą przeżywać rocznicę I Komunii Św. Spowiedź dla nich i ich rodziców w sobotę od godz. 9:00
  5. Składamy serdeczne podziękowanie Panu Zastępcy Burmistrza Dariuszowi Miernikowi i Kierownikowi ZGK Mariuszowi Brzezińskiemu za prace porządkowe przy kościele i wokół kościoła. Bóg zapłać .
  6. W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego
  7. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę na potrzeby kościoła rodzicom dzieci I Komunijnych, troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy rodzicom dzieci, które przeżywać będą rocznicę I Komunii Świętej .
  8. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Roberta Miernika . Duszę zmarłego polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć numer dwu tygodnika „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” .
  10. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego  błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *