niedziela, 1 października, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 13.06.2021 rok

XI  Niedziela Zwykła – Rok „B” – 13.06.2021 rok

 

                                                                       DEKRET                                       

  1. W związku ze zmniejszonym stanem epidemii oraz znoszonymi restrykcjami sanitarnymi, z dniem 13 czerwca 2021 roku cofam dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej udzieloną w dniu 15 stycznia br.

Biskup Radomski   Marek Solarczyk

  1. Czerwiec to miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie po mszy św. o godz. 18:00 , a w niedzielę o godz. 17:30.
  2. W związku z wyjazdami na wakacje i urlopy w przyszłą niedzielę po mszach św. będą poświęcane pojazdy. Każdy otrzyma obrazek św. Krzysztofa z modlitwą kierowcy. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na misje. Prosimy by przy pojeździe stał jego właściciel
  3. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność tym parafianom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie procesji w oktawie Bożego Ciała. Dziękujemy dzieciom sypiącym kwiaty i ich rodzicom. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne Bóg zapłać .
  4. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii w najbliższy piątek 18 czerwca po Mszy św. o godz. 18:00 i adoracja będzie trwała do Apelu Jasnogórskiego do godz. 21:00.
  5. Od młodzieży bierzmowanej zostały zamówione msze dziękczynne:

– za ks. Łukasza dnia 21.05.2022 roku o godz. 7:30

– za Pana Szymona Lecha 28.10.2022 roku o godz. 18:00

  1. Dziękując  za sprzątanie świątyni, kwiaty i ofiarę 250 zł. na potrzeby kościoła  parafianom z ulicy Żeromskiego  – troskę o świątynię przed następną niedziela powierzamy mieszkańcom z ulicy Kieleckiej i Topolowej .

Msza św. za mieszkańców ulicy Żeromskiego – 13.02.2022 roku o godz. 8:30

  1. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Władysława Garbalę, + Waldemara Marczewskiego.  Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „ Mały Gość Niedzielny”.
  3. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *