niedziela, 1 października, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 12.12 2021 rok

     III   Niedziela Adwentu „GAUDETE”  –  Rok  „C”   – 12.12.2021 r.

  1. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe. Rekolekcjonistę misjonarza O. Władysława Bodziony Redemptorystę z Torunia i owoce przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia polecamy modlitwie wszystkich parafian. Spowiedź rekolekcyjna w środę w godz. 9:00 do 11:00 i od 16:00 do 18:00. Spowiadać będziemy także na mszach w czasie rekolekcji. Nie odkładajmy zatem spowiedzi na ostatnie dni. Szczegółowy plan rekolekcji znajduje się w gablocie przed Kościołem. Ofiary z dnia spowiedzi przeznaczone są dla O. Misjonarza jako wynagrodzenie za trud głoszenia rekolekcji. Komunia Święta w czasie spowiedzi udzielana będzie podczas mszy św .
  2. Bardzo prosimy o zgłaszanie w zakrystii chorych , do których udamy się z posługą duszpasterską w dniu 23 grudnia tj. w czwartek od godz. 9:00 .
  3. Przez cały Adwent – Roraty w dni powszednie o godz. 6:30.
  4. W zakrystii można nabyć świece wigilijne w cenie 10 zł.
  5. W zakrystii i przedsionku kościoła można nabyć opłatki wigilijne . Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.
  6. W tym tygodniu na drogę do wieczności z naszej wspólnoty odprowadziliśmy śp. + Stanisław Grendę, + Tadeusza Tusznio, +Stefana Markiewicza, +Andrzeja Zielińskiego, +Teresę Jasińską.  Zmarłych  polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” .
  8. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego                       błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *