Ogłoszenia 12.09.2021 rok

XXIV   Niedziela Zwykła – Rok „B” – 12.09.2021 rok                                 

  1. Jutro 13 dzień miesiąca, tradycyjnie po Mszy św. o godz. 18:00 – procesja fatimska..
  2. We wtorek 14 września przypada Święto Podwyższenia Krzyża.
  3. W trzecim tygodniu września modlimy się za dzieci, młodzież i wychowawców . Jest ku temu okazja, w sobotę 18 września, przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Mimo upływu stuleci jest on nadal czytelnym wzorem dla młodego pokolenia. Tego dnia podczas Eucharystii, przez wstawiennictwo Stanisława Kostki będziemy prosić Boga o świętość dzieci i młodzieży, od nich bowiem zależy przyszłość Narodu i Kościoła. Zapraszamy dzieci i młodzież na nabożeństwo ku czci św. Stanisław i na mszę św. na godz. 18:00.
  4. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii w najbliższy piątek 17 września po Mszy św. o godz. 18:00 i będzie trwała do Apelu Jasnogórskiego do godz. 21:00.
  5. Spotkanie Diakoni Liturgicznej – w piątek 17 września po Mszy św. o godz. 18:00.
  6. Spotkanie rodziców dzieci klas III w przyszłą niedziele po mszy św. o godz. 10:00.
  7. Dziękując za troskę o świątynie, sprzątanie, kwiaty i ofiarę 50 zł. na potrzeby kościoła mieszkańcom ulic: Bodzentyńska , Jasna i Nowa ; msza św. zostanie odprawiona w intencji tych mieszkańców 19.06.2022 roku o godz. 10:00. Troskę o świątynię przed następną niedzielą powierzamy parafianom z ulic: Kościuszki i Poziomskiego
  8. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Witolda Tomporkiewicza, + Nadię Piasta . Zmarłych  polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” i „Misyjne Drogi”.
  10. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *