Ogłoszenia 12.07.2020 rok

XV   Niedziela Zwykła     –  Rok  „A”   – 12.07.2020 r.

  1. Rozpoczęliśmy czas wakacyjnego odpoczynku. Podczas urlopów i podróży uczymy wszystko, aby nie zaniedbać niedzielnej Eucharystii.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  3. 13 dzień miesiąca to wspomnienie Objawień Fatimskich. Matka Boża prosiła o modlitwę różańcową za zbawienie tych, którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia. Z tej racji zapraszamy jutro po mszy św. o godz. 18:00 na procesję fatimską.
  4. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty i ofiarę 100 zł. na potrzeby kościoła parafianom ulicy Bugaj bloki 2A, 34, 36. oraz ulica Bugaj domy prywatne i ulica Cmentarna – Msza Św. za mieszkańców tych ulic 11.01.2021 roku o godz. 7:00  –  o przygotowanie kościoła na liturgię następnej niedzieli prosimy parafian z ulicy Ogrodowa i Pasternik .
  5. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Andrzeja Sufina, + Jana Derlatkę, + Mariana Czaj . Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” oraz „Misyjne Drogi”.
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.