Ogłoszenia 12.03.2023 rok

III  NIEDZIELA W. POSTU   – Rok „A”– 12.03.2023 r.

 1. Trwa Wielki Post – czas, w którym przez modlitwę, pokutę i jałmużnę próbujemy przemieniać swoje życie.
 2. DROGA KRZYŻOWA – odprawiana jest w każdy piątek dla wszystkich o godz. 17:00.
 3. Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17:30 połączone z kazaniem pasyjnym. Msza św. bezpośrednio po Gorzkich Żalach bez kazania.
 4. W następną niedzielę, w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Polecajmy w modlitwie Ojca Rekolekcjonistę i nas samych, prosząc o obfite owoce czasu rekolekcji .
 5. Program rekolekcji również znajduje się w gablocie.
 6. Spotkanie Akcji Katolickiej, 13 marca o godz. 18:30.
 7. Zapraszamy do udziału w Nocnej Suchedniowskiej drodze Krzyżowej. Odbędzie się ona 24 marca o godz. 18:45. Trasa: Suchedniów – Michniów – Suchedniów. Wszelkie informacje u ks. Marka i na facebooku Parafii.
 8. Zapraszamy w przyszły piątek, tj. 17 marca na Drogę Krzyżowa, którą poprowadzi Akcja Katolicka naszej parafii. Chcemy ją ofiarować w intencji obrony i troski o dobre imię Św. Jana Pawła II .
 9. Drodzy parafianie, zbliża się 50 rocznica pobytu obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii – 3 czerwca ( sobota) – planowane są nasze parafialne Uroczystości. Zapraszamy chętne osoby do włączenia się w przygotowania do tej Uroczystości. Informacje u ks. Marka i ks. Łukasza. Prosimy również o wypożyczenie fotografii z tamtego okresu na wystawę plenerową.
 10. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Genowefę Maciejczyk . Zmarłą polecamy modlitwie wszystkich parafian.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”  i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
 12. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *