niedziela, 1 października, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 12.02. 2023 rok

VI  NIEDZIELA ZWYKŁA  – Rok „A”– 12.02.2023 r.

  1. KOMUNIKAT : W ostatnich dniach dotarła do nas wiadomość o trzęsieniu ziemi, które miało miejsce na terenie Turcji i Syrii. Odpowiadając na Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, proszę o modlitwy za ofiary i poszkodowanych w tym kataklizmie, a także za tych, którzy z ogromnym poświeceniem pospieszyli im na ratunek. Jednocześnie proszę, aby w najbliższą niedzielę, tj. 19 lutego, po każdej Mszy Świętej były zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym. Zebrane środki zostaną przekazane potrzebującym za pośrednictwem Caritas Polska . – Podpisał: Wasz Biskup Marek
  2. Spotkanie Wspólnoty Rycerstwa Maryi Niepokalanej będzie na salkach parafialnych w najbliższy czwartek 16 lutego po Mszy Św. o godz. 18:00
  3. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w najbliższy piątek – 17 lutego po Mszy Św. o godz. 18:00 i będzie trwała do godz. 21:00 do Apelu Jasnogórskiego.
  4. Diakonia Liturgiczna zaprasza na rozważanie Pisma Świętego w najbliższy piątek – 17 lutego na godz. 18:30
  5. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Krzysztofa Białek . Zmarłego polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”  i miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  7. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *