Ogłoszenia 11.09.2022 rok

XXIV Niedziela Zwykła – Rok „C” – 11.09.2022 r.

 1. Na prośbę ks. bp. Ordynariusza dziś po mszach są zbierane ofiary do puszki na Caritas Diecezji Radomskiej
 2. Pan kościelny Jan Kania poprosił o zwolnienie Go z dniem 30 września z funkcji kościelnego i grabarza. W związku z podjętą decyzją przez niego zwalnia się ten etat. Chętnych na stanowisko kościelnego czy kościelnej prosimy o zgłaszanie się do ks. proboszcza.
 3. W środę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 4. W trzecim tygodniu września modlimy się za dzieci, młodzież i wychowawców. Jest ku temu okazja, w niedzielę 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Mimo upływu stuleci jest on nadal czytelnym wzorem dla młodego pokolenia. Tego dnia podczas Eucharystii, przez wstawiennictwo Stanisława Kostki, będziemy prosić Boga o świętość dzieci i młodzieży, od nich bowiem zależy przyszłość Narodu i Kościoła. Zapraszamy dzieci i młodzież na nabożeństwo ku czci św. Stanisława na mszę św. o godz. 10:00.
 5. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie 13 września – we wtorek. Rozpoczniemy modlitwą Różańcową o godz. 17:20 – następnie o godz. 18:00 Msza Św. z kazaniem i po Mszy św. procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej .
 6. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na Odpust Matki Bożej Różańcowej 2 października pierwsza niedziela miesiąca. Zapisy w zakrystii. Koszt pielgrzymki – 60 zł.
 7. Akcja Katolicka i ks. Marek zapraszają Drogich Parafian na rodzinny piknik : Rodzinne Grzybobranie z Akcją Katolicką w sobotę 24 września o godz. 9:00 na ulicy Stokowiec, na drodze do „Oczu Ziemi”, koło Leśniczówki. Czekają nagrody i pyszne jedzenie. ZAPRASZAMY.
 8. Parafia otrzymała nowy profil na Facebook: Św. Andrzej Suchedniów. Zachęcamy do korzystania z tego profilu.
 9. Zapraszamy serdecznie chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i zagrać w Mistrzostwach Halowych w piłkę nożną. Kontakt z ks. Markiem i informacje na Mesendzer: Ministranci Suchedniów.
 10. W przyszłą niedzielę spotkanie Dzieci Rocznicowych i ich rodziców po Mszy św. o godz. 10:00
 11. Dziękujemy za sprzątanie, kwiaty oraz ofiarę 100 zł na potrzeby kościoła parafianom z ulicy Placowa, Józefów , Sportowa i Choroszewskiego . Msza św. zostanie odprawiona w intencji tych mieszkańców 02.10.2023 roku o godz.18:00. Troskę o świątynię przed następną niedzielę powierzamy parafianom z ulicy Berezów .
 12. W tym tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Teresę Fabiańską-Pliszka, + Irenę Piasta . Zmarłe polecamy modlitwie wszystkich parafian
 13. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”; oraz miesięcznika „Mały Gość Niedzielny” i „Misyjne Drogi”
 14. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *