Ogłoszenia 11.04.2021 rok

               II Niedziela Wielkanocna – Rok „A” –  11.04.2021 rok

                            Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiejsza Druga Niedziela Wielkanocna poświęcona jest szczególnie Miłosierdziu Bożemu. ( – rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia ) . Prawdę o Bożym Miłosierdziu trzeba współczesnemu światu na nowo odkrywać i ciągle przybliżać. Pamiętajmy, że w trudnych chwilach zawsze z ufnością możemy zwracać się do Boga. Bądźmy apostołami Bożego Miłosierdzia, realizując je w życiu codziennym. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Caritas
  2. Dziękując za sprzątanie świątyni, kwiaty oraz ofiarę 500 zł. Na potrzeby kościoła mieszkańcom z ulicy Powstańców, blok przy ulicy Powstańców i ulicy Krótkiej – troskę o świątynię przed następną niedziela powierzamy parafianom z bloków nr 2, 3, 4, 5 i 7 na osiedlu Piłsudskiego
  3. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Cezarego Bujnowskiego, + Helenę Mikosza, + Janinę Lewicką, + Tadeusza Tusznio . Zmarłych  polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”.
  5. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *