poniedziałek, 25 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 10.11.2019 r.

XXXII    Niedziela Zwykła   Rok    „C”   10.11.2019 R.

  1. Dziś taca remontowo-budowlana. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.
  2. Jutro 11 listopada 2019 roku przypada rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze w. będą o godz. 7:00, 10:00, i 18:00. O godzinie 10:00 będzie sprawowana Msza Święta w intencji Ojczyzny, Zachęcamy do udziału przedstawicieli władz, Rzemiosła szkół i innych środowisk. Do udziału w tej uroczystości serdecznie zapraszamy Orkiestrę, członków ruchów i stowarzyszeń oraz wszystkich wiernych świeckich.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie Straży Honorowej NSPJ
  4. W przyszłą niedzielę po mszach będą zbierane ofiary do puszki na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.
  5. Są do nabycia kalendarze cegiełki na 2020 rok w cenie 6 zł.
  6. Na wypominki roczne przyjmujemy przez cały rok. Za tych zmarłych, którzy zostali poleceni w wypominkach rocznych będziemy się wspólnie modlić w każdą niedzielę przed sumą..
  7. W ostatnim tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. Zofię Dębniak, + Wojciecha Sołkiewicza, + Marka Kuszewskiego, + Bronisława Ogonowskiego. Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  8. Dziękując za sprzątanie kościoła, kwiaty oraz ofiarę na potrzeby kościoła i innym grupom parafialnym; , przed następną niedzielą powierzamy troskę o świątynię mieszkańcom ulic: Szarych Szeregów, Staszica, Traugutta, Dworcowa, Źródłowa, Wspólna i Dawidowicza – domy prywatne
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” i miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” oraz dwumiesięcznik „Misyjne Drogi”.
  10. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa  i  opieki Maryi.