poniedziałek, 25 września, 2023
Ogłoszenia

Ogłoszenia 10.09.2023 rok

XXIII  Niedziela Zwykła – Rok „A” – 10.09.2023 rok

  1. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego .
  2. Ośrodek Zdrowia „Promyk” w Suchedniowie zaprasza na komputerowe badanie wzroku dnia 19 września w godz. 10:00 do 18:00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń
  3. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie we środę – 13 września. Różaniec o godz. 17:30, Msza św. z kazaniem fatimskim i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej .
  4. Serdecznie zapraszamy naszych Parafian, szczególnie całe rodziny i Gości na rajd rowerowy 16 września organizowany przez naszą Parafię, Klub Sportowy „Orlicz 1924” i Nadleśnictwo Suchedniów.  Trasa:  Kościół – Leśniczówka Opal – ( tam konkursy i poczęstunek ) i powrót do Kościoła.  Start o godz. 10:00.  Długość trasy około 10 km.
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej w najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18:00.
  6. Dom Kultury „Kuźnica” zaprasza mieszkańców Suchedniowa na projekcję filmu: „Niebo nie może czekać” – w dniach 10 i 11 września.  Film opowiada historię błogosławionego Carla Acutisa .
  7. Dziękujemy parafianom z ulicy Leśna za sprzątanie kościoła, kwiaty . Troskę o świątynię przed liturgia następnej niedzieli powierzamy mieszkańcom z ulicy Placowa, Józefów, Sportowa i Choroszewskiego.
  8. W ostatnim tygodniu na drogę do wieczności odprowadziliśmy śp. + Ryszarda Działaka ,  + Marka Szweda.  Zmarłych polecamy modlitwie wszystkich parafian .
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny” . W numerze : specjalny dodatek z okazji dzisiejszej beatyfikacji Rodziny Ulmów. Można nabyć również miesięcznik „Mały Gość Niedzielny”  i „Misyjne Drogi” .
  10. Wszystkim Ofiarodawcom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *